Královská města

LOKET

Královské město Loket leží v západním cípu Čech poblíž Karlových Varů, v meandru řeky Ohře, jehož charakteristický tvar dal městu název. Centrum města Lokte je památkovou rezervací s množstvím gotických, renesančních a barokních památek.
 
  • DOPORUČUJEME
Kompletní přehled ubytování v okrese Sokolov najdete na adrese Ubytování Sokolov. Pokud hledáte ubytování v hotelu nebo penzionu v Praze, navštivte portál Hotel-Ubytování. Portál, který nabízí tipy na ubytování v celé České republice, se jmenuje Ubytování online. Pro ty, kdo se chystají na Slovensko, je vynikající volbou rozcestník Ubytování Slovensko. Náš tip: Nejžádanější hotely pro dovolenou v létě.
Fotogalerie Loket - celé město
Loket - celé město
 

Hotel GLOBÁL SOKOLOV


*** Hotel
Ubytování Sokolov : Hotel GLOBÁL SOKOLOV

Hotel Globál najdete na okraji centra města Sokolov při břehu řeky Ohře a je pro Vás tím pravým místem pokud si přejete strávit pohodovou dovolenou při poznávání krás Karlovarského kraje nebo prožít romantickou noc. V hotelu Globál naleznete totiž tu pravou pohodu a přátelské prostředí.

Hotel Globál v Sokolově UBYTOVÁNÍ
V hotelu Globál Vám budou k dispozici 2 apartmány, buď se dvěma postelemi a dvěma přistýlkami nebo s pěti postelemi a dvěma přistýlkami, nacházející se ve věži hotelu, dále pak 7 dvoulůžkových pokojů. Všechny pokoje jsou vkusně zařízeny a součástí každého pokoje je televizní přijímač a sociální zařízení se sprchou nebo vanou. Všechny prostory hotelu včetně cukrárny i zahrádky jsou pokryty bezdrátovým připojením k internetu. Taktéž jsou všechny prostory hotelu nekuřácké.

Ubytování v Sokolově hotel Globál RESTAURACE
Hotel Globál po celý den provozuje útulnou hotelovou restauraci včetně letní terasy s obsluhou. V ceně ubytování je i snídaně, kterou lze po dohodě předem odhlásit.

Hotel Globál ubytování v Sokolově SLUŽBY
Hotel Globál v Sokolově poskytuje svým hostům oplocené parkoviště v ceně ubytování a pro všechny své návštěvníky slevu na denní fee golfu Sokolov až 400 Kč, jehož velké moderní golfové hřiště má 18 jamek a jeho celková délka činí 6288 m.

Hotel v Sokolově ubytování Globál OKOLÍ
Město Sokolov, kde se hotel Globál nachází, leží ve velmi zajímavé oblasti, která je proslulá lázeňskými městy, léčivými prameny a majestátními Krušnými horami, v jejímž podhůří se právě město Sokolov rozkládá. V okolí tudíž najdete velké množství zajímavých míst ať už co se kultury týče nebo pobytu a sportování v přírodě. Namátkou lze vybrat například 20 km vzdálené známé lázeňské město Karlovy Vary, které jsou také nejstaršími, největšími a nejproslulejšími v České republice. Další významná města v okolí jsou Cheb, Františkovy Lázně nebo Mariánské Lázně. Za návštěvu rozhodně stojí i historické město Loket z 13. století v malebném údolí řeky Ohře se stejnojmenným nádherným hradem a přilehlým parkem uprostřed města. Z hotelu Globál se sem můžete dopravit nejen autem či vlakem, ale i na kole po upravené cyklostezce podél řeky Ohře. Milovníky přírody bude zase přitahovat množství přírodních útvarů, na které je zdejší krajina bohatá. Zejména je to množství skal a tajemných lesů Krušných hor a CHKO Kladská. Nedaleko hotelu Globál se v Sokolově nalézá krytý bazén s tobogánem a saunou. V letních měsících se lze vykoupat v mnoha přírodních nádržích, které najdete v okolí města. Nejbližší sportcentrum v Hruškové vzdálené 6 km od hotelu Globál Vám nabídne široké spektrum činností jako je golfindoor, bowling nebo finská sauna či stolní tenis. Pokud si budete chtít v zimě zalyžovat, tak blízké vleky i s nočním provozem Bublava a Stříbrná se nacházejí ve vzdálenosti cca 20 km od Sokolovského hotelu Globál.Jednoty
Sokolov
35601
Sokolov, Karlovarský kraj
Zobrazit na mapě

Příjezdy: , odjezdy:

Poskytované služby

Informační službaPokojová službaDomácí mazlíčci, je poskytováno zdarma: NE (cena 50,00)Parkoviště, nachází se přímo v hotelu: ANO, je poskytováno zdarma: ANO,hlídanéInternet, je poskytováno zdarma: ANO,na pokojiNekuřácké prostředíZajištění kulturních a sportovních akcíÚschovna jízdních kolSměnárna, nachází se přímo v hotelu: NEBazén - vnitřní, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Squash/ricochet, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)Lyžařský vlek, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 20000 metrů)Půjčovna kol, nachází se přímo v hotelu: ANOGolf, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)Golfový trenažér, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)Střelnice, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 5000 metrů)Půjčovna lyží, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 20000 metrů)Úschovna lyží, nachází se přímo v hotelu: ANODětské hřiště, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Kino, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)Wellness/lázně, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 15000 metrů)Whirlpool, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)Restaurace, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Bar, nachází se přímo v hotelu: ANOPizzerie, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 400 metrů)Kavárna, nachází se přímo v hotelu: ANOZahrádka, nachází se přímo v hotelu: ANO


Údaje jsou přebírány z důvěryhodného zdroje, kde je aktualizuje přímo hotel. Dovolujeme si Vás upozornit na možnost rezervace ubytování přímo z webu KM.
Ubytování Loket : Penzion Ve Skále

Penzion Ve Skále

***+
Nabízíme 2 ubytovací zařízení různého stadardu na 2 lokacích v Lokti. Penzion Ve Skále nabízí ubytování pod hradem Loket s výhledem na hrad z každého pokoje. Pokoje jsou hotelově vybaveny s vlastním sociálním zařízením, Wi-Fi a TV-SAT. Hostel Loket nabízí ubytování pro cestovatele, batůžkáře, vodáky a turisty. Poskytujeme ubytování v samostatných 2-lůžkových a 3-lůžkových pokojích, které mají společné sociální zařízení na chodbě. V Penzionu Ve Skále jsou jedinečné společenské prostory doslova „Ve Skále“ vhodné pro soukromé či firemní akce. Skalní stěny zde prostupují až do interiéru budovy. Nedaleké Karlovy Vary jsou vzdálené 8km (10minut). Poskytneme Vám ideální zázemí ve městě Loket - v srdci Karlovarského lázeňského regionu.
Ubytování Loket : Hotel Goethe

Hotel Goethe

***
Hotel Goethe najdete přímo na zámecké cestě uprostřed náměstí v Lokti. Nabízíme Vám ubytování a stravování v rodinném hotelu v domácím prostředí s českou kuchyní a plzeňským pivem. Posedět můžete v restauraci, kavárně, příjemné zimní zahradě nebo na dvou venkovních terasách.
Ubytování Loket : Lazy River Hostel

Lazy River Hostel


Lazy River Hostel nabízí svým hostům ubytování v centru histrorického města Loket nad Ohří s výhledem na hrad Loket. V hostelu je k dispozici restaurace s nabídkou vegetariánské kuchyně a také knihovna. Připojení k Wi-Fi je možné zdarma.
Ubytování Královské Poříčí : Penzion Statek Bernard

Penzion Statek Bernard

**+
Statek Bernard je Centrem tradičních řemesel, kde můžete navštívit muzeum řemesel nebo sledovat lidové řemeslníky při práci..
Ubytování Sokolov : PARKHOTEL SOKOLOV

PARKHOTEL SOKOLOV

***+
PARKHOTEL Sokolov najdete v centru Sokolova uprostřed lázeňského trojúhelníku - Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovy Lázně. Hotel je situován do tichého, klidného a okouzlujícího prostředí chráněného zámeckého parku. Hotel disponuje standardně zařízenými pokoji, restaurací, salónky, barem a konferenčními prostory.


více ubytování
Připravil a provozuje Seal, s.r.o. © 2011. Autorská práva. loket@kralovska-mesta.cz TOPlist