Královská města

LOKET

Královské město Loket leží v západním cípu Čech poblíž Karlových Varů, v meandru řeky Ohře, jehož charakteristický tvar dal městu název. Centrum města Lokte je památkovou rezervací s množstvím gotických, renesančních a barokních památek.
 
  • DOPORUČUJEME
Kompletní přehled ubytování v okrese Sokolov najdete na adrese Ubytování Sokolov. Pokud hledáte ubytování v hotelu nebo penzionu v Praze, navštivte portál Hotel-Ubytování. Portál, který nabízí tipy na ubytování v celé České republice, se jmenuje Ubytování online. Pro ty, kdo se chystají na Slovensko, je vynikající volbou rozcestník Ubytování Slovensko. Náš tip: Nejžádanější hotely pro dovolenou v létě.
Fotogalerie Loket - celé město
Loket - celé město
 

Penzion Ve Skále


***+ Pension
Ubytování Loket : Penzion Ve Skále

Penzion Ve Skále v Lokti nad Ohří je situovaný ve starobylém západočeském městě, jehož dominantou je přes 800 let starý hrad. Město leží v Chráněné krajinné oblasti Slavkovský les, daleko to není ani do proslulých lázeňských měst (Karlovy Vary – 7 km) a Krušné hory jsou takřka na dosah. Ubytování v Lokti nad Ohří je vhodné pro všechny, jak sportovce a milovníky přírody, tak rodiny s dětmi či obdivovatelé architektury.

Penzion Ve skále v Lokti nad Ohří ubytování:
Penzion ve Skále nabízí celoroční ubytování. Loketský penzion poskytuje kapacitu ubytování 14 lůžek, v pěti pokojích. Pokoje v 1. patře jsou vybaveny nábytkem, balkónem, televizí se satelitním příjmem, vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, WC). Další pokoje penzionu Ve Skále v Lokti nad Ohří jsou v druhém patře poskytující k ubytování 16 lůžek, v šesti pokojích. Pokoje jsou vybaveny nábytkem, televizí se satelitním příjmem, vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, WC). Místa na stání jsou přímo před budovou, možnost zaparkování vozidla je i na druhé straně vozovky.

Ubytování  Ve Skále penzion v Lokti nad Ohří služby
Loketský penzion Ve Skále má pro hosty společenskou místnost, která slouží hostům nejen jako místo pro posezení s přáteli, ale také jako kuchyňka. Penzion Ve Skále v Lokti nad Ohří má dvě kuchyňské pracoviště, přístupné po celý den, k dispozici je i chladnička s mrazákem a další kuchyňské příslušenství (sporáky, nádobí, varné konvice, čistící prostředky).

Penzion v Lokti nad Ohří ubytování Ve Skále okolí
V penzionu Ve Skále v Lokti se díky své výhodné poloze u řeky naskýtá hostům jedinečný výhled na Loketský hrad z každého pokoje a hlavně pak z venkovní terasy. Do samého centra je to pouhých 300m. Město je  vyhledáváno turisty pro svůj bohatý kulturní a sportovní program. Pod hradem v ohbí řeky Ohře leží Loketský amfiteátr (opery, hudební festivaly, divadelní představení, apod.), nad městem je motokrosový areál a večer můžete posedět ve stylových hospůdkách a restauracích.

Ubytování  v Lokti nad Ohří penzion Ve Skále vyžití
Penzion Ve Skále poskytuje ideální zázemí pro cestování po Karlovarském kraji a okolí Lokte skýtá opravdu nepřeberné množství možností jak zde trávit svou dovolenou. Město leží uvnitř západočeského lázeňského trojúhelníku, a proto návštěva blízkých Karlových Varů je takřka samozřejmostí. Za zhlédnutí rozhodně stojí i Mariánské a Františkovy Lázně. Loket je obklopen nádhernou přírodou CHKO Slavkovského lesa vhodnou nejen pro pěší turistiku, ale také procyklisty a vodáky. V horký letních dnech můžete strávit odpoledne v rekreačním areálu u vodní nádrže Michal, v zimním období můžete naopak brázdit sjezdovky Krušných hor.Nádražní 232
Loket
35733
Sokolov, Karlovarský kraj
Zobrazit na mapě

Příjezdy: , odjezdy:

Poskytované služby, je poskytováno zdarma: NE (cena 350,00)

, je poskytováno zdarma: NE (cena 150,00)
Konferenční/společenská místnost, kapacita: 40Přednáškový sálInformační službaDomácí mazlíčci, je poskytováno zdarma: NE (cena 80,00)Parkoviště, nachází se přímo v hotelu: ANO, je poskytováno zdarma: ANO,nehlídanéInternet, je poskytováno zdarma: ANO,na pokojiNekuřácké prostředíÚschovna jízdních kolInternetový koutek, je poskytováno zdarma: ANOLyžařský vlek, nachází se přímo v hotelu: NEPůjčovna lyží, nachází se přímo v hotelu: NEÚschovna lyží, nachází se přímo v hotelu: ANOSauna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 5000 metrů)Dětské hřiště, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 400 metrů)HoubařeníRybolovSolárium, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 5000 metrů)Wellness/lázně, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 7000 metrů)Masáže, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 5000 metrů)Restaurace, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 200 metrů)Pizzerie, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Kavárna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Zahrádka, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Cukrárna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Pivnice, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)


Údaje jsou přebírány z důvěryhodného zdroje, kde je aktualizuje přímo hotel. Dovolujeme si Vás upozornit na možnost rezervace ubytování přímo z webu KM.
Ubytování Loket : Penzion Ve Skále

Penzion Ve Skále

***+
Nabízíme 2 ubytovací zařízení různého stadardu na 2 lokacích v Lokti. Penzion Ve Skále nabízí ubytování pod hradem Loket s výhledem na hrad z každého pokoje. Pokoje jsou hotelově vybaveny s vlastním sociálním zařízením, Wi-Fi a TV-SAT. Hostel Loket nabízí ubytování pro cestovatele, batůžkáře, vodáky a turisty. Poskytujeme ubytování v samostatných 2-lůžkových a 3-lůžkových pokojích, které mají společné sociální zařízení na chodbě. V Penzionu Ve Skále jsou jedinečné společenské prostory doslova „Ve Skále“ vhodné pro soukromé či firemní akce. Skalní stěny zde prostupují až do interiéru budovy. Nedaleké Karlovy Vary jsou vzdálené 8km (10minut). Poskytneme Vám ideální zázemí ve městě Loket - v srdci Karlovarského lázeňského regionu.
Ubytování Loket : Hotel Goethe

Hotel Goethe

***
Hotel Goethe najdete přímo na zámecké cestě uprostřed náměstí v Lokti. Nabízíme Vám ubytování a stravování v rodinném hotelu v domácím prostředí s českou kuchyní a plzeňským pivem. Posedět můžete v restauraci, kavárně, příjemné zimní zahradě nebo na dvou venkovních terasách.
Ubytování Loket : Lazy River Hostel

Lazy River Hostel


Lazy River Hostel nabízí svým hostům ubytování v centru histrorického města Loket nad Ohří s výhledem na hrad Loket. V hostelu je k dispozici restaurace s nabídkou vegetariánské kuchyně a také knihovna. Připojení k Wi-Fi je možné zdarma.
Ubytování Královské Poříčí : Penzion Statek Bernard

Penzion Statek Bernard

**+
Statek Bernard je Centrem tradičních řemesel, kde můžete navštívit muzeum řemesel nebo sledovat lidové řemeslníky při práci..
Ubytování Sokolov : PARKHOTEL SOKOLOV

PARKHOTEL SOKOLOV

***+
PARKHOTEL Sokolov najdete v centru Sokolova uprostřed lázeňského trojúhelníku - Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovy Lázně. Hotel je situován do tichého, klidného a okouzlujícího prostředí chráněného zámeckého parku. Hotel disponuje standardně zařízenými pokoji, restaurací, salónky, barem a konferenčními prostory.


více ubytování
Připravil a provozuje Seal, s.r.o. © 2011. Autorská práva. loket@kralovska-mesta.cz TOPlist